Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się zespołem z pasją i wielkimi ambicjami. Nasze doświadczenie i lata praktyki skłoniły nas do utworzenia zespołu , którego nadrzędnym celem jest ciężka i sumienna praca poparta efektami i wynikami.

Wychodząc naprzeciw trudnościom rynku pracy, postawiliśmy sobie cel aby pomagać zarówno Pracodawcom jak i osobom poszukującym odpowiedniego zatrudnienia. I tak też skupiliśmy naszą działalność na rekrutacji pracowników z krajów Azji Południowo-Wschodniej.

W chwili obecnej posiadamy bazę 1000 kandydatów chcących podjąć zatrudnienie w Twojej firmie. Tak – w Twojej Firmie -  bo nie ważne jest czy Wasza działalność zajmuje się przemysłem spożywczym , budowlanym czy odzieżowym . W naszej bazie znajdziemy odpowiedniego kandydata do Twoich potrzeb. Nie istnieje dla nas żadna bariera. Dla nas każda osoba jest postrzegana i oceniana  indywidualnie.

Dowiedz się więcej, w jaki sposób nasza praca i dostosowane podejście do klienta mogą pomóc Ci zbudować zwycięską drużynę, na którą zasługujesz.


Green Bridge to:


♦ Profesjonalizm - nasz zespół jest przystępny i profesjonalny, To, co nas wyróżnia, to sposób, w jaki dbamy o to, aby znaleźć właściwych ludzi do  właściwych zadań.

♦ Efektywność - nasza obietnica szybkiego reagowania dotyczy jakości i dokładności, Dzięki naszym partnerom mamy pewność, że zapewniamy Ci usługę, która naprawdę spełni Twoje oczekiwania.

♦ Niezawodność - znajdziemy odpowiedniego pracownika do każdego stanowiska, Nasz sukces to ludzie, a naszą misją jest dostarczanie doskonałych rozwiązań personalnych.

♦ Renoma - mamy reputację dostarczania najwyższej jakości usług dla naszych klientów, Nasz zespół dysponuje kandydatami  zgodnie z określonymi kryteriami. Poważnie podchodzimy do Twoich potrzeb , biorąc i testując każdego kandydata z Twoimi preferencjami.

♦ Dokładność - jesteśmy lojalni wobec długoterminowych celów naszych klientów i stosujemy się do najwyższych standardów we wszystkim, co robimy. Nasza praca jest wykonana tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony